info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک
category

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پرنیان و همچنین دفتر مراجعات مردمی کسری خدمت و معافیت ایثارگران، هییت معارف جنگ شهید صیاد شیرازی، کارواش سپهر، رستوران آفتابگردون و کترینگ دیگ وری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک تهران

ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ازگل قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش، نرسیده به شاه مرادی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو قائم قرار دارد. تاکسی سرویس کوروش هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز آموزش و الکترونیک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه اتکا لویزان
  بزرگراه ارتش، نیروی زمینی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک قائم
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک ندارد.
  neshan logo