info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان باهنر
category

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر محله سر دوراه، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان باهنر

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و خیابان شهید صدوقی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حجت ( وظیفه شناس) و همچنین باطری کمری پناه، ساندویچ یاسین، کلینیک ارتز و پروتز یزدان، کتابفروشی آگاه و تولیدی ارده و روغن کنجد متعبد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد

ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله سر دوراه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهید صدوقی شمالی، بین تالار هنر و صدوقی 36 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی وحدت مکان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان باهنر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان باهنر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار رضا پاکنژاد، بین 24 و لاهوتی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  فرخی، بین فرخی 4 و خویشداری
 • ایستگاه اتوبوس مرکز اقبال
  بلوار شهید مطهری، بین علائیان و مطهری 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
  باهنر، بین ولی عصر و دهقان
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار مطهری، بین شهید بکایی و یاس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان باهنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان باهنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان باهنر ندارد.
  neshan logo