info
عکس شیرینی فرنچ
category

شیرینی فرنچ محله امجدیه - خاقانی، تهران

درباره‌ی شیرینی فرنچ

شیرینی فرنچ (کافی‌شاپ) در محله امجدیه - خاقانی تهران و خیابان طبرسی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از سی و شش کافی‌شاپ در محله امجدیه - خاقانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیر اعلم، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و مجتمع تجاری اداری بهار و همچنین کافه قنادی اوریانت، دانشگاه خوارزمی، فست فود هایدا - شعبه دروازه دولت، گالری هنری آب انبار و موزه عروسک و فرهنگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو دروازه دولت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ شیرینی فرنچ تهران

برای رفتن به کافی شاپ شیرینی فرنچ تهران باید به شهر تهران محله امجدیه - خاقانی بروید. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، طبرسی قرار دارد.

کافی شاپ شیرینی فرنچ تهران را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله امجدیه - خاقانی دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ شیرینی فرنچ تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ شیرینی فرنچ تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس نادری قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این کافی شاپ بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ شیرینی فرنچ تهران را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً می‌توانید از آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام و ساعت کاری این مکان باخبر شوید، مسیریابی با اتوبوس یا مترو به این کافی شاپ را ببینید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ شیرینی فرنچ تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده شیرینی فرنچ واقع شده‌اند:

 • کافه فردوس
  فردوسی، تمدن
 • کافه رستوران هونر
  مفتح جنوبی، اردلان - ممیز، عاصم ترابی، بین بیژن و بهشهر
 • کافه رستوران میزانسن
  انقلاب اسلامی، موسوی
 • کافه رستوران بلین
  قرنی، اراک، برفروشان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fardi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیرینی فرنچ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیرینی فرنچ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیرینی فرنچ ندارد.
  location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، طبرسی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری شیرینی فرنچ

  شنبه 08:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 18:00
  دوشنبه 08:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 18:00
  چهارشنبه 08:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 18:00
  جمعه 08:00 تا 18:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo