info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11 محله طاحونه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11

ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11 (ایستگاه اتوبوس) در محله طاحونه اصفهان و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پولک و نبات سجادی و همچنین مسجد جامع رهنان، رستوران دلاور، مبلمان سپاهان، پیتزا مسعود و سینما مهتاب رهنان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11 اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11 اصفهان، شهر اصفهان، محله طاحونه است. این ایستگاه اتوبوس در شریف غربی، مطهری، بین رفیعی و اعتصامی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11 اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری منطقه 11 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاران
  شهدای لمجیر، چمران
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بعد از درخشان
 • ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان
  امام رضا، بین امام سجاد و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 11 ندارد.
  neshan logo