info
عکس سوپر مارکت اسد ملکی
category

سوپر مارکت اسد ملکی محله راهزان، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت اسد ملکی

سوپر مارکت اسد ملکی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله راهزان اراک و خیابان الیاس محمدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله راهزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ قیصری و همچنین فروشگاه افق کوروش، بانک تجارت، داروخانه مبین، مسجد محمودیه و تولیدی کفش تکرا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت اسد ملکی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت قربانی
  جواد الائمه، بین بنفشه و یداله صالحی
 • سوپر مارکت
  جواد الائمه، قضات، فغانعلی زهره وند
 • سوپرمارکت فرشته
  دانشگاه، المهدی
 • سوپر غلامیان
  بلوار امام خمینی، راسته بازار سرپوشیده، بین گذر سپهداری و گذر آقا ضیاء الدین
 • سوپرمارکت امین
  جواد الائمه، قضات، میدان شاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اسد ملکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت اسد ملکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت اسد ملکی ندارد.
  neshan logo