info
عکس ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب محله خانی آباد جنوبی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب

ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله خانی آباد جنوبی تهران و خیابان بهشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خانی آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ آهن تهران (آهن مکان) و همچنین پارک بهشت، قهوه خانه حاج علی، نمایندگی مرکزی کلاچ اتوماتیک برقی اتاکو ، سرویس بهداشتی پایانه و الکتریکی مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب تهران

در شهر تهران، محله خانی آباد جنوبی ، ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان، بهشت واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس پویا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانی آبادنو م انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال فیاض بخش
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، وصال یکم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانی آبادنو م انقلاب ندارد.
  neshan logo