info
عکس ایستگاه اتوبوس ساحل
category

ایستگاه اتوبوس ساحل (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساحل

ایستگاه اتوبوس ساحل (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و بلوار علی دایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استادیوم آزادی 2، نانوایی بخت آزمایی، مسجد مسلم ابن عقیل، ایستگاه اتوبوس ساحل و انبار چمران ۲ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساحل تهران

ایستگاه اتوبوس ساحل تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار علی دایی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ساحل تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی صدرا تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ساحل تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساحل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آرتام
  حسن يزدانی، جهاد شمالی، نرسیده به اول شهرک
 • ایستگاه اتوبوس ستایش
  حسن يزدانی، جهاد شمالی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  دهکده المپیک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساحل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساحل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساحل ندارد.
  neshan logo