info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه کشتی
category

ایستگاه اتوبوس خانه کشتی محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه کشتی

ایستگاه اتوبوس خانه کشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و بلوار علی دایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران، خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، سالن همایش ضرغام، خودپرداز بانک سامان و ایستگاه اتوبوس خانه کشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه کشتی تهران

ایستگاه اتوبوس خانه کشتی تهران در شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار علی دایی، بعد از مجموعه ورزشی آزادی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خانه کشتی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه کشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درب غربی استادیوم
  بلوار علی دایی، تقاطع مجموعه ورزشی آزادی
 • ایستگاه اتوبوس آفتاب
  بلوار علی دایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه کشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه کشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه کشتی ندارد.
  neshan logo