عکس پایانه نوبنیاد
category

پایانه نوبنیاد (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پاسداران، لنگری

موقعیت پایانه نوبنیاد در محله دیباجی - فرمانیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه نوبنیاد (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان لنگری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه الغدیر و همچنین رستوران قاراشی همایون، میدان نوبنیاد، داروخانه دکتر شعبان پور، عینک چشم نوبنیاد و مسجد امام موسی کاظم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو نوبنياد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پاسداران، لنگری


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه نوبنیاد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه نوبنیاد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه نوبنیاد تهران ندارد.