info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی محله عامل، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی

ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی (ایستگاه اتوبوس) در محله عامل مشهد و خیابان حر عاملی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله عامل مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری رضا و همچنین گالری پرده قربانی، کباب و حلیم آراسته، قنادی پایا، ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی و بانک رفاه کارگران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی مشهد

در شهر مشهد، محله عامل ، ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به حر عاملی، بین حر عاملی 17 و 19 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس هدایت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه حر عاملی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری شمالی 26
  مطهری شمالی، بین مطهری 26 و مطهری 28
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری جنوبی 15
  مطهری جنوبی، بین مطهری 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری شمالی 16
  مطهری شمالی، بین مطهری 14 و مطهری 16
 • ایستگاه اتوبوس حر عاملی 31
  (3.0)
  حر عاملی، بین حر عاملی 36 و 38
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 11 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه حر عاملی ندارد.
  neshan logo