عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، بین مهرداد و شهبازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر فنی ادیب و همچنین آذر آسانسور، کارواش ستاره ایران، داروخانه شبانه روزی دکتر سیادت موسوی، کلانتری 12 جمهوری اسلامی و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري است که در خیابان امام خمینی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بین مهرداد و شهبازی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی دوستی شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، بین مهرداد و شهبازی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتداي امام خمينيعبوري واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف
  صمدیه-لباف، نرسیده به فاضل
 • ایستگاه اتوبوس پايانه صمديه
  صمدیه-لباف، نرسیده به فاضل
 • ایستگاه اتوبوس شهيد فروغي
  پنج رمضان، تقاطع شهید احمد فروغی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي امام خمينيعبوري ندارد.
  neshan logo