info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری

ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین فروش بالابر آذر آسانسور در اصفهان، کارواش ستاره ایران، داروخانه شبانه روزی دکتر سیادت موسوی، کتابفروشی گنج و بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری اصفهان است که در محله دستگرد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام خمینی، بین مهرداد و شهبازی است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی دوستی شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای امام خمینیعبوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صمدیه-لباف
  نواب صفوی، بین خرم و خرازی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه صمدیه
  نواب صفوی، بین خرم و خرازی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فروغی
  پنج رمضان، نرسیده به شهید فروغی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای امام خمینیعبوری ندارد.
  neshan logo