عکس بوفه باغ وحش ارم مشاهده در نقشه نشان
category

بوفه باغ وحش ارم (محله ارم، تهران)

بستنی و آبمیوه فروشی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی

موقعیت بوفه باغ وحش ارم در محله ارم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


بوفه باغ وحش ارم (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله ارم تهران و بزرگراه شهید حجازی واقع شده است. این مکان یکی از سه آبمیوه و بستنی در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک ارم سبز و نمایشگاه هوایی تهران و همچنین باغ وحش ارم سبز، پارک ارم (ورودی اصلی)، دریاچه ارم سبز ، مرکز اورژانس پارک ارم و آهوی ایرانی - Persian Gazelle قرار گرفته است.


تصاویر بوفه باغ وحش ارم


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی


سایر فروشگاه‌های که در محدوده بوفه باغ وحش ارم واقع شده‌اند:

 • رول بستنی کاردک
  (5.0)
  بزرگراه باکری، ارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوفه باغ وحش ارم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نوشیدنی شیرموز آب میوه هویج معجون فروشگاه فروشی آبمیوه بستنی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوفه باغ وحش ارم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوفه باغ وحش ارم تهران ندارد.
  neshan logo