عکس نمازخانه
category

نمازخانه (محله ارم، تهران)

مسجد
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی

موقعیت نمازخانه در محله ارم تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نمازخانه (مسجد) در محله ارم تهران و بزرگراه شهید حجازی واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک ارم سبز و نمایشگاه هوایی تهران و همچنین باغ وحش ارم سبز، پارک ارم (ورودی اصلی)، دریاچه ارم سبز ، مرکز اورژانس پارک ارم و خودپرداز بانک سینا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی


سایر مسجدهای که در محدوده نمازخانه واقع شده‌اند:

 • مسجد انصار الحسین
  (4.0)
  بزرگراه شهید حجازی، باکری - فهمیده، سی و نهم
 • نمازخانه شهربازی 2
  (4.1)
  ارم، استاد شهریار، ارم یکم
 • نمازخانه پارک ارم
  (5.0)
  یعقوبی، وحید غربی، ستاره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمازخانه تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمازخانه تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمازخانه تهران ندارد.