info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی
category

ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی محله کیانشهر جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی

ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر جنوبی تهران و بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دوشنبه بازار بروجردی و همچنین بوستان شهید آوینی، ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی، بازار میوه و تره بار طراوات، ورودی 9 شهرک جمهوری و شهرک جمهوری، بلوک ۱۹۷ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی تهران

ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کیانشهر جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سینا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بروجردی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارون
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس رضایی
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی
  امام علی
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بزرگراه بعثت، امام رضا، ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بروجردی ندارد.
  neshan logo