info
عکس ایستگاه اتوبوس آسیاب
category

ایستگاه اتوبوس آسیاب محله اسلام آباد - والفجر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آسیاب

ایستگاه اتوبوس آسیاب (ایستگاه اتوبوس) در محله اسلام آباد - والفجر تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله اسلام آباد - والفجر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک فجر و همچنین مبل هالیدی، تالار تشریفاتی آلارز، نانوایی سنتی ازکی طعام ، بالابر و بتونیر ساختمانی مولویان و سرویس ایوانکی تجارت جاوید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آسیاب تهران

در شهر تهران، محله اسلام آباد - والفجر ، ایستگاه اتوبوس آسیاب تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، بعد از ثروتی بروید. ایستگاه اتوبوس آسیاب تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس ایران تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آسیاب تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آسیاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سپیدار
  بسیج، خاتم الانبیا، جلالوند، هنرستان، بین غلامی و شانزده متری دوم
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • ایستگاه اتوبوس مدنی
  هنرستان، بین والفجر دوم و بیست متری قائم
 • ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
  بزرگراه بسیج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آسیاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آسیاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آسیاب ندارد.
  neshan logo