عکس داروخانه دکتر مهشید ارمز
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر مهشید ارمز (محله نصرت، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن

موقعیت داروخانه دکتر مهشید ارمز یکی از داروخانه‌های خوب منطقه در محله نصرت تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر مهشید ارمز (داروخانه) در محله نصرت تهران و خیابان جمالزاده واقع شده است. این مکان یکی از هجده داروخانه در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و خرید طلایی و همچنین تعمیر دوچرخه، کلیسای آبراهام مقدس، صندوق کارآفرینی امید، مدرسان شریف و موسسه زبان سفیر انقلاب (برادران) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن

تلفن تماس: 02166922792


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر مهشید ارمز واقع شده‌اند:

 • داروخانه ارسباران
  بلوار کشاورز، نرسیده به طهمورث
 • داروخانه دکتر مجاب
  بلوار کشاورز، دکتر قریب
 • داروخانه
  بلوار کشاورز، بین پرتو و دکتر قریب
 • داروخانه مدیکال دکتر چلنگریان
  کارگر جنوبی، بین چهارم و لبافی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشومنش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر مهشید ارمز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر مهشید ارمز

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   s.habibi1219
   شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

   داروخانه دکتر مهشید ارمز داروخانه خلوت و تمیزیه که زود به کار مشتری رسیدگی میشه و بیشتر شمال اجناس آرایشی بهداشتی است

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر مهشید ارمز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر مهشید ارمز ندارد.
  neshan logo