info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین

ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان نسیم شانزدهم غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پالامد و مجتمع تجاری طوبی چیتگر و همچنین برج B1، باشگاه بدنسازی سام، آرایشگاه تی تیسا، مزار شهدای گمنام و املاک بزرگ امیر کبیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین تهران، شهر تهران، محله شهرک صدرا است. این ایستگاه اتوبوس در نسیم شانزدهم غربی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی طوبی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع رادین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا
  بلوار علیمرادی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر
  بلوار علیمرادی، بین نسیم بیستم و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه حضرت وليعصر
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی امام رضا
  نسیم شانزدهم غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع رادین ندارد.
  neshan logo