info
عکس ایستگاه اتوبوس فتح غربی
category

ایستگاه اتوبوس فتح غربی محله فتح - صنعتی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فتح غربی

ایستگاه اتوبوس فتح غربی (ایستگاه اتوبوس) در محله فتح - صنعتی تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله فتح - صنعتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نصر و همچنین کارخانه لبنیات پاک، پمپ بنزین 249 شیر پاستوریزه، دفتر پخش محصولات شونیز، تلفنخانه و چاپ نجم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فتح غربی تهران

در شهر تهران، محله فتح - صنعتی ، ایستگاه اتوبوس فتح غربی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس چهل و پنج متری زرند، بعد از الغدیر است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فتح غربی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فتح غربی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فتح غربی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  شهیدان طارمی، بین نصر و عزیزی
 • ایستگاه اتوبوس ایران پویا
  چهل و پنج متری زرند، بین ارداقی و عمار
 • ایستگاه اتوبوس بانک سپه
  شهیدان طارمی، بین یاسین و آشتیانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  شهیدان طارمی، اصغری، بین برادران پاکند و زنده دل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فتح غربی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فتح غربی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فتح غربی ندارد.
  neshan logo