info
عکس عمارت چادرخانه و عکسخانه
category

عمارت چادرخانه و عکسخانه محله ارگ - پامنار، تهران

موزه

درباره‌ی عمارت چادرخانه و عکسخانه

عمارت چادرخانه و عکسخانه (موزه) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان خیام، 15 خرداد، تکیه دولت واقع شده است. این مکان یکی از دوازده موزه در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا، تالار الماس، شمس العماره و بازار رضا و همچنین کاخ موزه گلستان، رستوران شرف الاسلامی (شعبه دو)، فلافل مروی، تور پیاده روی رایگان تهران و خلوت کریم خانی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو پانزده خرداد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موزه‌ها که در محدوده عمارت چادرخانه و عکسخانه واقع شده‌اند:

 • موزه کتاب آرایی ملک
  (5.0)
  ناصرخسرو، 15 خرداد، بین الحرمین، بین بازار کویتیها و بازار مسجد جامع
 • موزه نگارخانه
  (4.8)
  خیام، 15 خرداد
 • موزه حوضخانه
  (5.0)
  خیام، داور
 • موزه مخصوص
  (4.6)
  خیام، 15 خرداد، میدان 15 خرداد
 • موزه عكسخانه
  (4.8)
  ناصرخسرو، 15 خرداد، میدان 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عمارت چادرخانه و عکسخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عمارت چادرخانه و عکسخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عمارت چادرخانه و عکسخانه ندارد.
  neshan logo