info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه
category

ایستگاه اتوبوس فلکه محله اسفندیاری و بستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه

ایستگاه اتوبوس فلکه (ایستگاه اتوبوس) در محله اسفندیاری و بستان تهران و خیابان میثاق واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله اسفندیاری و بستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شادی تماشا و چهارشنبه بازار پارس و همچنین تهیه غذای سن یه، شورای حل اختلاف ناحیه 19، قهوه خانه سنتی فدک، نمایندگی فرهنگی بیمه کوثر و رستوران مجلل گل نرگس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله اسفندیاری و بستان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شقایق، میثاق، بین نایب زاده و گلستان بروید. ایستگاه اتوبوس فلکه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی حامل تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمام
  بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، بین صمدی و محرمی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای ماهان
  بلوار شقایق، بین شهید زلفی و میدان شقایق
 • ایستگاه اتوبوس پارک بیست و دو بهمن
  بلوار شقایق، صمدی، میلاد
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بلوار شقایق، شهرداری، میلاد، بین باغ و میثاق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه ندارد.
  neshan logo