info
عکس ایستگاه اتوبوس خاقانی 17
category

ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 (محله رضاشهر، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خاقانی 17

ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار خاقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه تجمیعی سوله بحران خاقانی، آبمیوه سجاد، رستوران دشتبان، بانک شهر و دبستان و پیش دبستانی اندیشمندان پیشرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 مشهد است که در محله رضاشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی17 و خاقانی19 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس شبانه روزی ستاره شهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خاقانی 17 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی
  بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، بین میدان شهید علی مهدوی و دلاوران 3
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 80
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، ابتدای بلوار رضوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خاقانی 17 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی17 و خاقانی19
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo