info
عکس ایستگاه اتوبوس حضرتی
category

ایستگاه اتوبوس حضرتی (محله لب آب، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حضرتی

ایستگاه اتوبوس حضرتی (ایستگاه اتوبوس) در محله لب آب شیراز و خیابان حضرتی 15 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه بازی ایران پارک، حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، موزه شاهچراغ و مجتمع تجاری هدیش فارس و همچنین پاساژ میلاد نور. مغازه مدپوش، خانه صالحی شیراز، مجتمع تجاری ابریشم، مجتمع تجاری اداری بین الحرمین و بانک شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حضرتی شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس حضرتی شیراز، شهر شیراز، محله دزک است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 15 می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حضرتی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حضرتی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حضرتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه کازرون
  بلوار سیبویه، قاآنی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه مشیر
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 63 و 68
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مشیر
  بلوار سیبویه، قاآنی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس پیروزی
  کریمخان زند، پیروزی، ابتدای پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حضرتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حضرتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حضرتی ندارد.
  neshan logo