info
عکس مسجد ملا هاشم اردبیلیهاعکس مسجد ملا هاشم اردبیلیها
category

مسجد ملا هاشم اردبیلیها محله بالا خیابان، مشهد

مسجد

درباره‌ی مسجد ملا هاشم اردبیلیها

مسجد ملا هاشم اردبیلیها (مسجد) در محله بالا خیابان مشهد و آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 3 واقع شده است. این مکان یکی از یازده مسجد در محله بالا خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، حرم مطهر امام رضا، نقاره خانه، موزه مردم شناسی مشهد (حمام مهدی قلی بیک) و بازار بزرگ مرکزی فاز 1 و همچنین هتل مدینه الرضا مشهد، بست شیخ طوسی (بالا خیابان)، مجتمع تجاری و اقامتی امید، پارکینگ شماره یک حرم مطهر و دارالشفا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد ملا هاشم اردبیلیها

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  🇦​
  یکشنبه 27 فروردین ماه 1402

  مسجدی زیبا نزدیک حرم خوش نما و...

  3
 • avatar
  چرم دست دوز شاپ ر ک
  دوشنبه 29 خرداد ماه 1402

  نمایی از مسجد ملا هاشم اردبیلیها در شب و در کنار مجتمع امید و...

  1
 • avatar
  ابورقیّه
  دوشنبه 21 آذر ماه 1401

  یکی از نقاطی که به هنگام بررسی تاریخ انقلاب اسلامی در مشهد بدان بسیار اشاره می شود، مسجد ملاهاشم است، مسجدی که درست در کنار مقر اصلی حوزه علمیه مشهد یعنی مدرسه علمیه نواب قرار دارد، همان مسجدی که اگر از بست شیخ طوسی یا همان بالا خیابان از مجموعه حرم مطهر رضوی خارج شوید و قصد رفتن به چهار راه شهدا را داشته باشید، نزدیک ترین مسجد به مجموعه بارگاه منور ثامن الحجج(ع) محسوب می شود. مسجدی که هر چند امروز بازسازی شده و شکل و شمایل قدیمی از جمله حوض زیبای وسط حیاط و زیر زمین تنگ و تاریک آن که راه فراری برای مبارزان از چنگال دژخیمان رژیم پهلوی در جریان مبارزات سال های پیش از انقلاب محسوب می شد، دیگر وجود خارجی ندارد ولی هنوز یکی از معروف‌ترین مساجد مشهد است.

  1
 • avatar
  iran
  چهارشنبه 19 مرداد ماه 1401

  مسجد ای خانه‌ی آباد خدا مسجد ای جایگه یاد خدا ‌‌ این مسجد یکی از مساجد قدیمی مشهد در کنار حرم بست بالا خیابان واقع شده است ، این مسجد توسط آستان قدس رضوی‌‌ به شکل زیبای کنونی بازسازی شده است، علاوه بر باز بودن هنگام نماز مراسمات مذهبی هم در این مسجد برگزار می شود.

  1
 • avatar
  rezazadeh
  یکشنبه 25 اردیبهشت ماه 1401

  عالی خیلی باحال مذهبی

  1
 • avatar
  قاسمیان
  سه شنبه 03 فروردین ماه 1400

  مسجد بزرگی است با معماری اسلامی فوق العاده زیبا، حیاط بزرگ و تمیزی داره در این مسجد به روی عموم بازه و کلاس های آموزشی مذهبی داره خصوصا ماه رمضان فعالیتش گسترده تر میشه

  1
 • avatar
  قاسم
  چهارشنبه 04 بهمن ماه 1402

  زیبا و باشکوه

 • avatar
  علی کوچولو
  چهارشنبه 03 اسفند ماه 1401

  یکی از نقاطی که به هنگام بررسی تاریخ انقلاب اسلامی در مشهد بدان بسیار اشاره می شود، مسجد ملاهاشم است، مسجدی که درست در کنار مقر اصلی حوزه علمیه مشهد یعنی مدرسه علمیه نواب قرار دارد، همان مسجدی که اگر از بست شیخ طوسی یا همان بالا خیابان از مجموعه حرم مطهر رضوی خارج شوید و قصد رفتن به چهار راه شهدا را داشته باشید، نزدیک ترین مسجد به مجموعه بارگاه منور ثامن الحجج(ع) محسوب می شود.


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد ملا هاشم اردبیلیها واقع شده‌اند:

 • مسجد
  طبرسی، طبرسی 11
 • حسینیه دهاقانی ها
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، شیرازی 18
 • مسجد
  آیت الله بهجت، بهجت 11
 • مسجد بهشهری های مقیم مشهد
  طبرسی، طبرسی 2، حوض امیر
 • مسجد کرامت
  آیت الله بهجت، ابتدای آیت الله بهجت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاوشگر (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد ملا هاشم اردبیلیها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد ملا هاشم اردبیلیها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد ملا هاشم اردبیلیها ندارد.
  neshan logo