info
عکس ایستگاه اتوبوس مهدی
category

ایستگاه اتوبوس مهدی یزد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهدی

ایستگاه اتوبوس مهدی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان موسی بن جعفر، موسی بن جعفر 14، بین موسی بن جعفر 12 و 16 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد موسی بن جعفر ، مرغ و ماهی خلیج فارس، نمایندگی خدمات سام، ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان و خودپرداز بانک سپه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهدی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مهدی یزد است که در محله محله سعدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در موسی بن جعفر، موسی بن جعفر 14، بین موسی بن جعفر 12 و 16 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهدی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهدی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه 14 معصوم
  سلمان فارسی، بین سلمان فارسی 26 و آیین
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  چمران، بین میدان خاتمی و سلسبیل
 • ایستگاه اتوبوس میدان یعقوبی
  بلوار دهه فجر، بین شهید محمد علی رجبی و وحدت
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان فاطمیه
  امام مهدی، بین کوی پارک شهر و مهدی 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهدی ندارد.
  neshan logo