info
عکس ایستگاه اتوبوس جنت 2
category

ایستگاه اتوبوس جنت 2 محله شیشه گری - مقر، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جنت 2

ایستگاه اتوبوس جنت 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و خیابان شهدای شیشه گری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک شیشه گری، لوازم یدکی اصیل، کباب سرای حاج مختار، نانوایی سنگک و دبیرستان دخترانه عرفان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جنت 2 شیراز

در شهر شیراز، محله شیشه گری - مقر ، ایستگاه اتوبوس جنت 2 شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ارتش، شهدای شیشه گری، بین جنت 2 و 9 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جنت 2 شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جنت 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
  بلوار نواب صفوی، بین نواب صفوی 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس حکیمیان
  بلوار سیبویه، حسینی، بین حسینی 5 و 12
 • ایستگاه اتوبوس علمداری
  بلوار دلاوران بسیج، بین دلاوران بسیج 24 و 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جنت 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جنت 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جنت 2 ندارد.
  neshan logo