info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج)
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) محله آبزنگی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج)

ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) (ایستگاه اتوبوس) در محله آبزنگی شیراز و خیابان امام زمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله آبزنگی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام زمان، تعمیرگاه مکانیکی نصر سروستانی، سفره خانه دورهمی، ایستگاه اتوبوس آبزنگی و تعویض روغن و آپارات لاستیک سلطانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) شیراز است که در محله آبزنگی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام رضا، امام زمان قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام زمان (عج) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار امام رضا، امام زمان
 • ایستگاه اتوبوس آبزنگی
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک
  (3.0)
  بلوار امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج) ندارد.
  neshan logo