info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک محله آبزنگی، شیراز

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک (ایستگاه اتوبوس) در محله آبزنگی شیراز و بلوار امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله آبزنگی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مادر و کودک غدیر و آبشار مصنوعی شیراز و همچنین ترمیم شیشه اتومبیل جوکار، دکتر حامد جعفری ، پارکینگ بیمارستان مادر و کودک غدیر، ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک و جلوبندی خادم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک شیراز

در شهر شیراز، محله شهرک گلشن ، ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک شیراز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام رضا واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مادر و کودک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبزنگی
  بلوار امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام زمان (عج)
  بلوار امام رضا، امام زمان
 • ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن
  بلوار امام رضا، بلوار ربانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک ندارد.
  neshan logo