info
عکس ایستگاه اتوبوس سازمان آب
category

ایستگاه اتوبوس سازمان آب محله آبزنگی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سازمان آب

ایستگاه اتوبوس سازمان آب (ایستگاه اتوبوس) در محله آبزنگی شیراز و خیابان امام زمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله آبزنگی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام زمان، تعمیرگاه مکانیکی نصر سروستانی، ایستگاه اتوبوس سازمان آب، باربری قدس و تعویض روغن و آپارات لاستیک سلطانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب شیراز

ایستگاه اتوبوس سازمان آب شیراز در شهر شیراز، محله آبزنگی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام رضا، امام زمان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس سازمان آب شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سازمان آب شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سازمان آب واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سازمان آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سازمان آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سازمان آب ندارد.
neshan logo