info
عکس ایستگاه اتوبوس پونک
category

ایستگاه اتوبوس پونک (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پونک

ایستگاه اتوبوس پونک (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید بوستان و همچنین رستوران دیس، فست فود هایدا، میدان پونک، لابراتوار عکاسی سهند و طباخی شاندیز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پونک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پونک تهران، شهر تهران، محله پونک است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و مخبری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پونک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امامزاده واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پونک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پونک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهارشرقی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بهار شرقی
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  بزرگراه آبشناسان، سردارجنگل، بین بلوار میرزا بابایی و گلزار
 • ایستگاه اتوبوس آبشناسان
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین بیست و یکم و پونک
 • ایستگاه اتوبوس میرزا بابائی
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پونک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پونک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پونک ندارد.
  neshan logo