info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
category

ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات محله ابن سینا، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات

ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات (ایستگاه اتوبوس) در محله ابن سینا یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان اطفال دکتر مسعودی و همچنین مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران - یزد، خودپردازبانک تجارت، کافه لکستان، باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا و مسجد امام حسین (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات یزد، شهر یزد، محله ابن سینا است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید قندی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز تحقیقات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی
  بلوار جهاد، عدالت، بین عدالت 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی پردیس
  بلوار صیاد شیرازی، نرسیده به ساقی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
  بلوار پاسداران، پاسداران 64
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین
  شهید قندی، بین بیست و دوم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه شهید قندی
  بلوار شهید قندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات ندارد.
  neshan logo