info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2
category

ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 محله شیشه گری - مقر، شیراز

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2

ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله شیشه گری - مقر شیراز و خیابان شهدای شیشه گری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شیشه گری - مقر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک شیشه گری، عکاسی شیما، لوازم یدکی اصیل، کباب سرای حاج مختار و نانوایی سنگک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 شیراز

در شهر شیراز، محله شیشه گری - مقر ، ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ارتش، شهدای شیشه گری، بین جنت 2 و 9 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان جنت 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نواب صفوی
  بلوار نواب صفوی، بین نواب صفوی 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس حکیمیان
  بلوار سیبویه، حسینی، بین حسینی 5 و 12
 • ایستگاه اتوبوس علمداری
  بلوار دلاوران بسیج، بین دلاوران بسیج 24 و 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان جنت 2 ندارد.
  neshan logo