عکس پیتزا هات
category

پیتزا هات (تهران)

کترینگ و آشپزخانه
3.0
10 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید خرازی، دهکده المپیک، ورزش، بعد از المپیک یازدهم

موقعیت پیتزا هات تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پیتزا هات (کترینگ و آشپزخانه) در تهران و بزرگراه شهید خرازی، دهکده المپیک، ورزش، بعد از المپیک یازدهم واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلستان و همچنین پایگاه تجمیعی دانشگاه علامه طباطبائی، خودرو بر 1، ایستگاه آتش نشانی شماره 100، پارک فرهنگ و کافه و فست فود هوم قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید خرازی، دهکده المپیک، ورزش، بعد از المپیک یازدهم

تلفن تماس: 02144458560


سایر آشپزخانه‌های که در محدوده پیتزا هات واقع شده‌اند:

 • کترینگ آلوارس
  دهکده المپیک، زیبادشت، مرودشت جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mir Nia (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیتزا هات تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران کترینگ آشپزخانه تحویل دلیوری غذا

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیتزا هات تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیتزا هات تهران ندارد.