info
عکس ایستگاه اتوبوس مصلی 10
category

ایستگاه اتوبوس مصلی 10 محله کارمندان اول، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مصلی 10

ایستگاه اتوبوس مصلی 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله کارمندان اول مشهد و بلوار مصلی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کارمندان اول مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین آفرینش پازل، مجتمع تجاری زیتون، فروشگاه بدلیجات کلاسیک، بانک پاسارگاد و بازرگانی پخش برنج ایرانی رحیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی 10 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس مصلی 10 مشهد است که در محله کارمندان اول قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مصلی، بین مصلی 10 و 12 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مصلی 10 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی خراسان توس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مصلی 10 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مصلی 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
  بلوار شهید رستمی، بین رستمی 50 و 52
 • ایستگاه اتوبوس پایانه عدالت
  بلوار مصلی، میدان عدالت
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابراهیمیان 2
  بلوار مصلی، مصلی 25، شهیدابراهیمیان، بین ابراهیمیان 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 2/3
  بلوار شهید رستمی، رستمی 2، بین شهیدان بابایی 3 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مصلی 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مصلی 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مصلی 10 ندارد.
  neshan logo