info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان محله پاستور، تبریز

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان

ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان (ایستگاه اتوبوس) در محله پاستور تبریز و خیابان طالقانی شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله پاستور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل آپارتمان ارس تبریز، فروشگاه تردمیل تبریز، مسجد رادمردان، پیتزا کرال و دبستان دخترانه شهید محمودی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان تبریز است که در محله پاستور قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در طالقانی شمالی، بین سعدی و پناهی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان تبریز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تبریز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی نوبر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد راد مردان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین حاج رضا و ١٧ شهریور جدید
 • ایستگاه اتوبوس سرباز
  بزرگراه سردار سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هفده شهریور
  شریعتی جنوبی، بین مهران اول و 17 شهریور جدید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان ندارد.
  neshan logo