info
عکس مجتمع تجاری نگار
category

مجتمع تجاری نگار محله لب آب، شیراز

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی مجتمع تجاری نگار

مجتمع تجاری نگار (بازار و مرکز خرید) در محله لب آب شیراز و بلوار کریمخان زند، پیروزی، بلوار دستغیب، بین لطفعلی خان 51 و 55 واقع شده است. این مجتمع یکی از چهارده بازار و مرکز خرید در محله لب آب شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، خانه سعادت، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ کازرونی ها و همچنین رستوران سنتی کته ماس، هتل وکیل، مسافرخانه تنگستان، مجتمع تجاری اسلامی و فروشگاه کفش آزادAzad shoe store قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مجتمع تجاری نگار واقع شده‌اند:

 • مرکز خرید کوثر
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند
 • بازار ماهور
  بلوار سیبویه، بین سیبویه 30 و 32
 • پاساژ حام جم
  بلوار کریمخان زند، کریمخان 36، 2
 • پاساژ وحدت
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 72 و 73
 • بازار بزرگ زرنگار
  لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 42 و 44
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amin229 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 30 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تجاری نگار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 30 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تجاری نگار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تجاری نگار ندارد.
  neshan logo