info
عکس ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق
category

ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق

ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شیخ صدوق شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و اداری دیبا و همچنین کباب ترکی ذغالی تچر، رادیولوژی شفا، بانک ملت سرپرستی شعب، رستوران سنبله و رستوران ته چین طلایی ( شعبه۲) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق اصفهان

ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق اصفهان در شهر اصفهان، محله سعادت آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شیخ صدوق شمالی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو آزادی است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایناز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهار راه شیخ صدوق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه اصفهان
  هزار جریب، بین میدان آزادی و رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهار راه شیخ صدوق ندارد.
  neshan logo