info
عکس شرکت فرزانگان فارس نیکو
category

شرکت فرزانگان فارس نیکو محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی شرکت فرزانگان فارس نیکو

شرکت فرزانگان فارس نیکو (شرکت خصوصی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان بیست و یکم واقع شده است. این شرکت یکی از نود و نه شرکت خصوصی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمه البرز مرکز خسارت، مرکز فروش تهران غرب شرکت پخش فردوس، گروه صنعتی فرزانگان، گذار چوب و خودپرداز بانک رفاه کارگران قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت فرزانگان فارس نیکو واقع شده‌اند:

 • خودروسازی آذهایتکس
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین
  بزرگراه لشگری، لقمان حکیم
 • شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام
  بزرگراه لشگری، لوله پروفیل پارس
 • شرکت مولد گشتاور ایرانیان
  بزرگراه لشگری، بیست و سوم
 • فن آوری پمپ توربو
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، عاشری، تعاون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت فرزانگان فارس نیکو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت فرزانگان فارس نیکو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت فرزانگان فارس نیکو ندارد.
  neshan logo