info
عکس ایستگاه اتوبوس حق شناس
category

ایستگاه اتوبوس حق شناس محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حق شناس

ایستگاه اتوبوس حق شناس (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و بلوار حق شناس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام سعادت آباد و مرکز خرید دیدار و همچنین سوپر مارکت بام تهران، فیزیوتراپی دکتر مزین، گالری نقاشی سانلی، بانک پاسارگاد و باشگاه بیلیارد آرک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حق شناس تهران

ایستگاه اتوبوس حق شناس تهران در شهر تهران، محله شهرک مخابرات و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، بلوار حق شناس، بین میدان هنر و کوی صدرا است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حق شناس تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی بوعلی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حق شناس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حق شناس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، کوهستان، بین کوهپایه سوم و کوهسار دهم
 • ایستگاه اتوبوس سی و سوم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بیست و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حق شناس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حق شناس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حق شناس ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شاهنامه، عابدی، فاتحان، بلوار حق شناس، بین میدان هنر و کوی صدرا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo