info
عکس ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
category

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما (محله نوفل لوشاتو، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صدا و سیما

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما (ایستگاه اتوبوس) در محله نوفل لوشاتو مشهد و خیابان منتظری 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله نوفل لوشاتو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین میدان جمهوری، مرکز رفاهی دانشگاه فردوسی، صدا و سیمای خراسان رضوی، ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی و باشگاه ورزشی نیتروژن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدا و سیما مشهد

ایستگاه اتوبوس صدا و سیما مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله نوفل لوشاتو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس صدا و سیما مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید کاوه قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سالار قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صدا و سیما مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صدا و سیما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضوی
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و میدان شهید حسن مومن
 • ایستگاه اتوبوس پارک کوهسنگی
  کوهسنگی، بین کوهسنگی 38 و کوهسنگی 40
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 10
  بلوار شهید محمد منتظری، منتظری 2، نوفل لوشاتو، بین نوفل 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صدا و سیما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صدا و سیما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صدا و سیما ندارد.
  neshan logo