info
عکس بانک قرض الحسنه رسالت
category

بانک قرض الحسنه رسالت محله هفده شهریور، تبریز

بانک

درباره‌ی بانک قرض الحسنه رسالت

بانک قرض الحسنه رسالت (بانک) در محله هفده شهریور تبریز و خیابان پاستور جدید 1 واقع شده است. این مکان یکی از یازده بانک در محله هفده شهریور تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان حکیم، آفتاب پارلان ارس، دبیرستان امیرخیزی، بازرگانی آسانسور و بالابر عبادی و مطب دکتر محسن پتکچی مقدم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از بانک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک قرض الحسنه رسالت تبریز

در شهر تبریز، محله هفده شهریور، بانک قرض الحسنه رسالت تبریز قرار دارد. بانک قرض الحسنه رسالت تبریز را می‌توان از بانک‌های خوب محله هفده شهریور برشمرد. بانک سپه کد شاخص ۱۵۰۶۱۵۵، بانک سپه و بانک ملی از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک قرض الحسنه رسالت تبریز برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. برای رسیدن به بانک قرض الحسنه رسالت تبریز شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس برق لامع پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک قرض الحسنه رسالت تبریز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک قرض الحسنه رسالت تبریز را در ادامه می‌بینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.
نظرات کاربران در مورد بانک قرض الحسنه رسالت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1402

  عالی


سایر بانک‌های که در محدوده بانک قرض الحسنه رسالت واقع شده‌اند:

 • بانک سپه کد شاخص ۱۵۰۶۱۵۵
  شریعتی جنوبی، بین مغازه های سنگی و چایچی
 • بانک سپه
  ١٧ شهریور جدید، بین کوی نوبر و ارتش
 • بانک ملی
  بلوار آزادی
 • بانک صادرات
  بلوار آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 05 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک قرض الحسنه رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک قرض الحسنه رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک قرض الحسنه رسالت ندارد.
  neshan logo