info
عکس خانه بازی کودک ایران پارک
category

خانه بازی کودک ایران پارک محله شاهچراغ - آستانه، شیراز

شهربازی
5.0
1 رای

درباره‌ی خانه بازی کودک ایران پارک

خانه بازی کودک ایران پارک (شهربازی) در محله شاهچراغ - آستانه شیراز و بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 21، بین منصوریه و حضرتی 23 واقع شده است. این شهربازی یکی از دو شهربازی در محله شاهچراغ - آستانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه بازی ایران پارک، حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، مسجد نصیرالملک، موزه شاهچراغ و بازار مسگرها و همچنین مسجد جامع عتیق، سقاخانه شاهچراغ، رستوران ضیافت حرمین، شورای اسلامی شهر شیراز و بستنی دادلی قرار گرفته است.
سایر مراکز تفریحی که در محدوده خانه بازی کودک ایران پارک واقع شده‌اند:

 • شهربازی و خانه بازی ایران پارک
  (4.9)
  بلوار سیبویه، حضرتی، حضرتی 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آبادانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه بازی کودک ایران پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خانه بازی کودک ایران پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه بازی کودک ایران پارک ندارد.
  neshan logo