info
عکس وین مارکت
category

وین مارکت محله آهنگ، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی وین مارکت

وین مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آهنگ تهران و خیابان زمزم واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه زنجیره‌ای در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه تخصصی دندانپزشکی شفا، کباب و حلیم ممتاز گلپایگانی، ایران موبایل نمایندگی ایرانسل همراه اول رایتل، آزمایشگاه تشخیص پزشکی فلاح و آکادمی اسکیت جدیدیان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه وین مارکت تهران

آدرس فروشگاه وین مارکت تهران، شهر تهران، محله آهنگ و است. فروشگاه وین مارکت تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله آهنگ است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت و فروشگاه جانبو فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه وین مارکت تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه وین مارکت تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو قرار دارد. ایستگاه مترو بسیج هم در نزدیکی فروشگاه وین مارکت تهران قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه وین مارکت تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه وین مارکت تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده وین مارکت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بین 15 متری یکم و 15 متری دوم
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  ده حقی(آهنگ)، بین بلوار ابوذر و بلوار نبرد
 • فروشگاه جانبو
  بلوار ابوذر، زمزم، بعد از علامه امینی
 • فروشگاه شیرین عسل
  (5.0)
  ده حقی(آهنگ)، بلوار شهیدان سجادیان (شاهد)
 • فروشگاه افق کوروش
  (5.0)
  بلوار نبرد جنوبی، بین نعیمی دره مرادی و فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shandiz1 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی وین مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد وین مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه وین مارکت ندارد.
  location استان تهران، تهران، زمزم، بین علامه امینی و بلوار ابوذر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری وین مارکت

  شنبه 08:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
  دوشنبه 08:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
  چهارشنبه 08:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
  جمعه 08:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo