عکس ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو (محله افسریه شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بین سوری و علی اصغر بهمن آبادی

موقعیت ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو در محله افسریه شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین مدرسه شهید پرواس، بیت الزهرا (س)، مرکز بهداشتی درمانی فرهنگیان زینب بختیاری، پارک آفتاب شرق و تعمیرات تخصصی سانگ یانگ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو

در شهر تهران، محله افسریه شمالی بزرگراه بسیج، ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بین سوری و علی اصغر بهمن آبادی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس نبرد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بین سوری و علی اصغر بهمن آبادی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان بیست و دو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها
  بلوار ابوذر، بعد از خاوران
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سوم
  بزرگراه بسیج، نراقی، 15 متری یکم (علیرضایی)
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بلوار نبرد جنوبی، بین شریفی و بقایی
 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  بلوار نبرد جنوبی، بین بقایی و احمدوند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو ندارد.
  neshan logo