info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو
category

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو

ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین نرم افزار موج سپید ، مدرسه شهید پرواس، فروشگاه کویر موتور، بیت الزهرا (س) و پارک آفتاب شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو تهران

در شهر تهران، محله افسریه شمالی ، ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بین رستم اعتمادی و علی اصغر بهمن آبادی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس نبرد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان بیست و دو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع گلها
  بلوار ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس خیابان سوم
  بزرگراه بسیج، نراقی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رحمانی و زارعی
 • ایستگاه اتوبوس پانزده متری سوم
  بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری دوم و 15 متری سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و دو ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بین رستم اعتمادی و علی اصغر بهمن آبادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo