info
عکس نان یوخه سرو
category

نان یوخه سرو محله دروازه قصاب خانه، شیراز

شیرینی‌سرا
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نان یوخه سرو

نان یوخه سرو (شیرینی‌سرا) در محله دروازه قصاب خانه شیراز و خیابان شیخ روزبهان واقع شده است. این قنادی یکی از سه شیرینی‌سرا در محله دروازه قصاب خانه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مسجد نصیرالملک، باغ موزه نارنجستان قوام و پاساژ امام رضا و همچنین خانه زینت الملک قوامی، سفره خانه سنتی زرنگار، هتل سنتی نارنجستان، مسجد امام سجاد (ع) و مارکت تبریزی (رحیم فیاض) قرار گرفته است.
سایر شیرینی فروشی‌های که در محدوده نان یوخه سرو واقع شده‌اند:

 • شیرینی سرا
  مدرس
 • قنادی بختیاری
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، لطفعلی خان 49
 • نان شیرینی و یوخه پزی خوشه طلایی
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند، بین لطفعلی خان 20 و 23
 • قنادی حسینی
  (5.0)
  بلوار سیبویه، حسینی، بین حسینی 14 و 16
 • قنادی سنتی قاسمی
  (5.0)
  بلوار کریمخان زند، کریمخان زند 13، دانشور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nima (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 03 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان یوخه سرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 03 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نان یوخه سرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان یوخه سرو ندارد.
  neshan logo