info
عکس ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵
category

ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ محله بهارستان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵

ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان مشهد و خیابان ناصری 1 - ارغوان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد قدس، هایپر پروتئین علیرضا ، گیم نت دایی، ایستگاه اتوبوس ارغوان 11 و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ مشهد

در شهر مشهد، محله بهارستان ، ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید ناصری، ناصری 1، بین ارغوان 3 و ارغوان 5 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید کاوه است. آژانس آتی سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارغوان ۵ واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارغوان ۵ ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید ناصری، ناصری 1، بین ارغوان 3 و ارغوان 5
ثبت نظر و تصویر
neshan logo