info
عکس بیمه تامین اجتماعی
category

بیمه تامین اجتماعی محله عباس آباد - اندیشه، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بیمه تامین اجتماعی

بیمه تامین اجتماعی (اداره و سازمان دولتی) در محله عباس آباد - اندیشه تهران و خیابان کوه نور واقع شده است. این اداره یکی از شصت و یک اداره و سازمان دولتی در محله عباس آباد - اندیشه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جم و دونامال و همچنین دکتر رضا جباری، جاباما، پلیس مهاجرت و گذرنامه تهران بزرگ، شرکت بازاریابان ایرانیان زمین و فرادرس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهید مفتح، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده بیمه تامین اجتماعی واقع شده‌اند:

 • اتحادیه صنف پرنده و ماهی
  مطهری، اورامان، بین زاهدان و مریوان
 • سازمان حسابرسی
  بزرگراه مدرس، بیهقی، بین رمضانی و دهم
 • اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تهران
  سهروردی شمالی، مطهری
 • بانک سینا
  مطهری، بین اورامان و سنندج
 • اداره کل اطلاعات بانکی بانک ملی ایران
  کریمخان زند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمه تامین اجتماعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمه تامین اجتماعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمه تامین اجتماعی ندارد.
  neshan logo