info
عکس پادیر 1
category

پادیر 1 (محله زیبادشت، تهران)

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پادیر 1

پادیر 1 (بازار و مرکز خرید) در محله زیبادشت تهران و خیابان چشمه غربی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محل بازی کودکان، بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید گلستان و همچنین فروشگاه شهروند المپیک، مجتمع ورزشی غدیر، جایگاه گاز CNG سرچشمه، بازار میوه و تره بار المپیک و کارواش المپیک قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پادیر 1 واقع شده‌اند:

 • المپیا سنتر
  (5.0)
  حسن يزدانی، بعد از میدان المپیک
 • مرکز خرید صدرا
  (3.6)
  بزرگراه همدانی، جهاد شمالی، بین بوستان و گلستان
 • مرکز خرید گلستان
  (4.0)
  بزرگراه شهید خرازی، لاله سوم، لاله چهارم، لاله یکم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پادیر 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پادیر 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پادیر 1 ندارد.
  neshan logo