info
عکس شرکت شهاب یار (سهامی خاص)
category

شرکت شهاب یار (سهامی خاص) محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی شرکت شهاب یار (سهامی خاص)

شرکت شهاب یار (سهامی خاص) (شرکت خصوصی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این شرکت یکی از 100 شرکت خصوصی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت سازه گستر سایپا، تعمیرگاه ولوو، افرا گروه، بانک صادرات شعبه شهاب خودرو و اداره تحویل پارس خودرو قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت شهاب یار (سهامی خاص) واقع شده‌اند:

 • شرکت بازرگانی وخدمات پس ازفروش همگام
  بزرگراه لشگری، لوله پروفیل پارس
 • شرکت پخش سراسری تجهیزگران طب نوین
  بزرگراه لشگری، لقمان حکیم
 • شرکت رازک
  لشگری
 • آرین ماشین راهبرد
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • شرکت آریاس روژان
  بزرگراه لشگری، نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط انصارزاده (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت شهاب یار (سهامی خاص) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت شهاب یار (سهامی خاص) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت شهاب یار (سهامی خاص) ندارد.
  neshan logo