info
عکس ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن
category

ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن محله دروازه قرآن، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن

ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه قرآن شیراز و بلوار ربانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله دروازه قرآن شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی لونا پارک، بیمارستان ابن سینا و آبشار مصنوعی شیراز و همچنین دروازه قرآن، هتل بزرگ شیراز، غذاخوری کریم خان، آش سنتی زرقان و اتوبانک شهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن شیراز

ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن شیراز در شهر شیراز، محله دروازه قرآن و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ربانی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دروازه قرآن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ادبیات
  بلوار چهل مقام، بین چهل مقام 16 و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه ادبیات
  بلوار چهل مقام، بین بلوار گلستان و چهل مقام 1
 • ایستگاه اتوبوس بابا کوهی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بلوار ربانی، بین سرپرست و میدان قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن ندارد.
  neshan logo