info
عکس ایستگاه اتوبوس بابا کوهی
category

ایستگاه اتوبوس بابا کوهی محله باباکوهی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بابا کوهی

ایستگاه اتوبوس بابا کوهی (ایستگاه اتوبوس) در محله باباکوهی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 3 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله باباکوهی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران بغچه، مسجد الزهرا (س)، سوپر مارکت عرفان (روزبه)، اداره دارایی و امور مالیاتی و میوه سرای چهار فصل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بابا کوهی شیراز

ایستگاه اتوبوس بابا کوهی شیراز در شهر شیراز، محله باباکوهی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 3 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بابا کوهی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بابا کوهی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بابا کوهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه قرآن
  بلوار امام رضا، بلوار ربانی
 • ایستگاه اتوبوس آریا
  بلوار قدس، حر
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
  حافظ، بین 6 حافظ و بلوار قدس
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار قدس، بین قدس 16 و سمیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بابا کوهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بابا کوهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بابا کوهی ندارد.
  neshan logo