info
عکس ایستگاه اتوبوس بابا کوهی
category

ایستگاه اتوبوس بابا کوهی محله اطلسی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بابا کوهی

ایستگاه اتوبوس بابا کوهی (ایستگاه اتوبوس) در محله اطلسی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 1 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله اطلسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران بغچه، مسجد الزهرا (س)، کارواش بزرگ جمهوری ، اداره دارایی و امور مالیاتی و سوپر مارکت عرفان (روزبه) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بابا کوهی شیراز

ایستگاه اتوبوس بابا کوهی شیراز در شهر شیراز، محله باباکوهی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 1 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بابا کوهی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بابا کوهی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بابا کوهی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بابا کوهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بابا کوهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بابا کوهی ندارد.
neshan logo